O mnie

Od 9 lat zajmuję się automatyzacjami w systemach.

Przez 10 lat pracowałam w korporacji, głównie jako EDI Specialist.
Byłam głównym kontaktem wsparcia istniejących automatyzacji system-to-system, pracowałam na plikach xml, edifact, testowałam nowo powstałe projekty i mapy developerskie w akcji, a także analizowałam i rozwiązywałam błędy.

EDI (electronial data interchange) to inne automatyzacje niż te, które robię teraz w marketingu, ale sens jest ten sam. Aby coś działało automatycznie, musi być przemyślane, zaprojektowane, przetestowane i wdrożone i dopiero wtedy zadziała. Cel jest taki, aby raz utworzone i skonfigurowane, działały z automatu bez Twojej uwagi. W ten sposób uwolnią Twój czas.

Historia pewnego biznesu

Przez niedługi czas prowadziłam gabinet fizjoterapii. Tak, medycyna i naturopatia to moja druga pasja! Jednak okazało się, że biznesowo to nie był dobry moment i po prostu mój biznes nie przetrwał pandemii. Dlatego postanowiłam wrócić do tego, co robiłam wcześniej.
W okresie tuż przed otwarciem gabinetu kwiecień 2019 roku Miasto Kobiet przeprowadziło ze mną wywiad, który jest dostępny >> WYWIAD

Dlaczego o tym wspominam?

Posiadanie gabinetu i praca z pacjentami to biznes stacjonarny. Przed pandemią nikt się nad tym nie zastanawiał i prowadził firmę w najbardziej standardowy sposób. Na szczęście większość biznesów stacjonarnych przetrwała okres 2020 -2021 ale sporo z nich coraz bardziej docenia także opcję biznesu online.  Jest to dodatkowe zabezpieczenie, ale także szansa skalowania biznesu.

Po roku 2020 biznesy online kwitną, obroty sklepów internetowych wystrzeliły nawet o kilkaset procent, cały ruch przenosi się do wirtuala i online’u. Ludzie nadal kupują i nadal zamawiają usługi, życie towarzyskie kwitnie na Facebooku, Instagramie i innych social mediach, ale tutaj też wiele osób rozkręca swoje biznesy, przedstawia nam swoje oferty i szuka klientów.

To jest właśnie ten moment!

Idealny, aby docenić social media i potraktować je jako narzędzie biznesowe i zacząć rozwijać swój biznes i zarabiać. 

Nie wiesz, jak się za to zabrać? Nie masz czasu uczyć się technicznych rzeczy nie związanych z Twoją pracą? Nie szkodzi! Mogę Ci w tym pomóc 🙂

Prowadzisz biznes stacjonarny i nie masz pomysłu jak chociaż jego część przenieść do online? Spróbujemy coś wymyślić. Wiele Twoich umiejętności można zawrzeć w formie e-booka, poradnika, szablonu, a może kursu. Produkty cyfrowe to dodatkowe źródło zarobku oraz dywersyfikacja źródeł zarobków.

Zapraszam do współpracy!

Shopping Cart
Scroll to Top